ART / Lithographs / Litograph in colors 13051268
nr 1305 1268
LITOGRAPH IN COLORS
Sven X: et, Erixson, 36/350. Signed. Subject: 43x52,
Sven X: et, Erixson. Signerad, numrerad 36/350. Motivet: 43x52 cm
600
SEK 350
Monday February 3 2020
at 19:52:12
30/1 19:29:42
300 kr
2/2 13:48:58